V Nocny Bieg Świętojański 2019

15 czerwca 2019
V Nocny Bieg Świętojański 2019

Szanowni Państwo,

Gdy kurz po piątej edycji Nocnego Biegu Świętojańskiego opada, czas na małe podsumowania.

W tegorocznej edycji wystartowało 103 uczestników w biegach dziecięcych, 161 w biegu głównym oraz 28 w rajdzie NW.
Jako Prezes Opalenickiego Klubu Biegacza i jednocześnie Dyrektor zawodów jest mi niezmiernie miło słuchając od Was tylu ciepłych słów, które kierowaliście pod adresem Naszego Klubu za organizację biegu. Przyznam, że przygotowania do tegorocznej edycji, trwały niemal trzy miesiące, każdą wolną chwilę poświęcaliśmy byście wyjechali z Sielinka usatysfakcjonowani z dobrze zorganizowanej imprezy biegowej, gdy w połowie kwietnia otwarliśmy zapisy na bieg nie spodziewaliśmy się, że po trzech tygodniach będziemy musieli je zamknąć z powodu osiągnięcia limitów, jakie obowiązywały, to była dla Nas informacją, że to, co budowaliśmy przez ostatnich klika lat jest wśród biegaczy dobrze postrzegane i nie możemy tego zmarnować. Późniejsze codzienne pytania nadsyłane przez kolejnych zawodników o możliwość startu w Naszym biegu zmobilizowały Nas by 2 czerwca przeprowadzić dogrywkę zapisów i umożliwić start kolejnym 30 osobą, to, co Nas zaskoczyło jeszcze bardziej to wypełnienie w 57 minut listy dogrywkowej, było to też informacją, że będzie to edycja wyjątkowa.

Przez te wszystkie edycję staraliśmy się by, co roku coś nowego wprowadzić do Naszego biegu, i eliminować błędy, które popełnialiśmy w poprzednich edycjach, tak nikt z Nas nie jest doskonały i przyznajemy się do błędów, które czasami się zdarzają. Wszystko, co robimy to z ogromnej pasji, jaką są biegi dla Nas, każdą wolną chwilę w życiu codziennym pomiędzy pracą zawodową a rodziną wkładamy w rozwój i popularyzację tej dyscypliny wśród Naszej Lokalnej społeczności. W tym roku udało Nam się dodatkowo przygotować pamiątkowe statuetki, dla najlepszych trójek, w poszczególnych kategoriach w biegach dziecięcych. Uśmiechy dzieci, po otrzymaniu takiej statuetki utwierdziły Nas w przekonaniu dobrze wykonanej pracy.

Wszystko to nie byłoby możliwe bez pomocy Naszych współorganizatorów, którymi od lat są:

UM Opalenica, który wspiera Nasze działania od samego początku, pomimo wielu imprez organizowanych w Naszej gminie, Nasi włodarze zaszczycili Nas swą obecnością podczas ceremonii otwarcia imprezy. Szanowni Panowie Tomasz Szulcoraz Paweł Jakubowski .Dziękuje za wszystko😄

Powiat Nowotomyski, który również wspiera Nas już od kilku lat, w tym roku reprezentowany przez Wicestarostę p. Marcin Brambor, któremu również dziękuję za przybycie i pomoc.

Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, który od samego początku udostępnia Nam teren do przeprowadzenia Naszej imprezy, zawodnicy przybywający do Sielinka są zawsze pod ogromnym wrażeniem obiektu, na którym odbywa się Nasz bieg.

Osir Opalenica z Dyrektorem Krzysztof Mądry na czele, na których zawsze można polegać, którzy zawsze dzielą się z Nami swym doświadczeniem organizacyjnym.

Cała impreza nie organizuje się sama, nie byłoby wszystkiego, bez moich przyjaciół z Opalenickiego Klubu Biegacza, którzy jak zawsze angażują się na każdym etapie organizacyjnym od przygotowania zapisów, zabezpieczenia terenu, przeprowadzenia pomiaru czasu, a nawet przygotowania posiłków, na których zawsze można polegać i liczyć na ich wsparcie. Dziękuje za wszystko👍😄

Wolontariuszom, którzy zaopiekowali się wydawaniem posiłków czy podawaniem wody na trasie, pomoc Wasza jest dla Nas bezcenna a świadomość, że doskonale Nas zastąpicie byśmy mogli swobodnie wziąć udział w biegu jest nieocenione. Dziewczynom, które przygotowały rozgrzewkę z Michaliną na czele, p Jackowi Flakowi, który komentował całą imprezę. Strażakom z Ochotniczej Straży pożarne j, za zabezpieczenie całej trasy biegu, by nikomu nic złego się nie przytrafiło. Bartkowi Skotarkowi za perfekcyjne przeprowadzenie pomiaru czasu. Wszystkim sponsorom biegu, bez których wsparcia nie byłoby tylu nagród dla zawodników.
Dziękuje Wam za wszystko😄

A Państwa już dziś zapraszam, na VI edycję Nocnego Biegu Świętojańskiego w przyszłym roku:-)

Z biegowym Pozdrowieniem
Kukawa Hubert

Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom, którzy ubogacili nasz bieg:

ORGANIZATORZY:

OKB OPALENICA
UM OPALENICA
POWIAT NOWOTOMYSKI
OSiR w OPALENICY
WODR w SIELINKU

PATRONI MEDIALNI:

TYGODNIK NASZ DZIEŃ PO DNIU
DZIEŃ NOWOTOMYSKO-GRODZISKI

SPONSORZY BIEGÓW DZIECIĘCYCH:

NADLEŚNICTWO GRODZISK WLKP.
P.H.U.” MILI” MILENA KLOREK

PARTNERZY V NBŚ:

CKiB w OPALENICY
HOTEL REMES SPORT & SPA
NORDZUKER POLSKA S.A.
STRAŻ POŻARNA OPALENICA
HOTEL HIT WARSZAWA
HARMOMIX
DUDA-CARS S.A.
MARMITE SP. z o.o. Poland
TEATR NOWY w POZNANIU
TEATR POLSKI w POZNANIU
KINO WIELKOPOLANIN w BUKU
RESTAURACJA FRAGOLA
CITIZEN KLUB w POZNANIU
VULCANUS SERWIS OPON
PASIEKA MAMY MIÓD
TRANSPORT KUKAWA
NRM PRODUCENT KOŁPAKÓW
FitApetit Catering Dietetyczny
PASIEKA SIKORA
FRYZJERSTWO KAROL JAROSZYK
FITNESS TRENUJ Z JULKĄ
SKLEP U NOWAKA
POLOTYP POLSKA
KOSMETYKI SAMOCHODOWE
PRACOWNIA TATUAŻU TATTOO
SKLEP Z BIELIZNĄ PAULA
ŁOWISKO WOJNOWICE NO KILL
MARTYNA STUDIO URODY
WOOLSTAR
RZEMIEŚLNICZE LODY POZNAŚKA 27
BEHAPOWIEC GYM
TOMASZ GIEŁDA – SUP (Stand Up Paddleboard)
VIVA MODA MĘSKA
TRACERS24 WYNAJMEM SAMOCHODÓW
Sklep Motoryzacyjny Marcin Ginter
MAXOIL HURTOWNIA MOTORYZACYJNA
OPALENICKI BROWAR DOMOWY ANTEKS
BROWAR LARGUS
DRUKARNIA365.pl – drukarnia internetowa
ITech – TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
Swojskakuchnia.com
Błogostan Day Spa & Beauty
Beauty Zuzia Szymankiewicz
Fitness & Event Miszel

Galeria:

Galeria nr 1, fot. Sławomir Skotarek OKB
Link – Galeria NaszeMiasto.pl

Wyniku z V Nocnego Biegu Świętojańskiego

Wyniki biegu głównego na dystansie 10 km
Wyniki Nordic Walking
Wyniki generalne kobiet 10 km
Wyniki generalne mężczyzn 10 km
Wyniki Nordic Walking kobiet
Wyniki Nordic Walking mężczyzn
Wyniki w kategorii wiekowej kobiet K41+
Wyniki w kategorii wiekowej kobiet K31-K40
Wyniki w kategorii wiekowej kobiet K16-K30
Wyniki w kategorii wiekowej mężczyzn M51+
Wyniki w kategorii wiekowej mężczyzn M41-M50
Wyniki w kategorii wiekowej mężczyzn M31-M40
Wyniki w kategorii wiekowej mężczyzn M16-M30